KvetyBratislava

Donáškový kvetinový servis v Bratislave a okolí

Zopár vecí v ktorých naozaj vynikáme

Múdra cena

Kvety nenakupujeme vo veľkoskladoch, ale priamo od dodávateľov a následne sú dovážane priamo k nám na predajňu. Následkom toho sme schopný zabezpečiť pri vysokej kvalite a čerstvosti vždy tu najlepšiu cenu.

Online nákup

Vďaka e-shopu sa už nemusíte voziť cez pol mesta, aby ste si vybrali kvety a zakúpili tu najkrajšiu kyticu. Stačí na to pár klikov a objednávka je vytvorená. Zo širokej možnosti kytíc si určite vyberie každý.

Doručenie do rúk

Doručenie z rúk do rúk. Nie externým kuriérom. Naši osobný kuriéri Vám kyticu doručia na presný čas vrámci Bratislavy a okolia na presný čas. Stačí si len vybrať, a vy si necháte kyticu doručiť sebe do pohodlia domova alebo na prekvapenie kolegyni do práce.

Kvetinárstvo

Najväčšie kvetinárstvo v Bratislave a okolí.
Rozlohou a ponukou rezaných kvetov sme najväčšie kvetinárstvo.

Denne máme v ponuke cez tisíc rezaných kvetov rôzných farieb a veľkosti. Kapacitne zabezpečíme od jednej ruže po komplet kvetinové výzdoby svadieb a eventov. Na predajni nájdete široký výber črepníkových rastlín a dekoratívnych doplnkov. 

 Kytice na počkanie Vám zabezpečí 6 aranžérok. Ochotne Vám poradia s výberom kvetov a následne z nich vytvoria kyticu podla Vašich predstáv. 

Donáška kvetov

Okrem bežného kvetinárstva ponúkame aj donáškovú službu. 

Osobný kuriéri Vám kyticu doručia, či už na pracovisko alebo domov. Je len na vás ako sa rozhodnete. 

 
Doručenie je možné na presný dátum aj hodinu.

Balónové dekorácie

Narozdiel od bežného kvetinárstva, u nás v ponuke nájdete aj balónové dekorácie a kytice. 
Vybrať si môžete so širokej ponuky balónov gumených aj fóliových z motívov. Balóny sú fúkané vzduchom alebo héliom podľa požiadavky zákazníka. 
Samozrejme, ako aj všetky naše ostatné produkty aj balónové kytice sa dajú doručiť na presný čas a miesto.
 

Smútočné vence

K životu neodmysliteľne patrí aj smrť. 
A nedá sa na tom nič zmeniť. No posledná rozlúčka s milovanou osobou by vždy mala byť dôstojná a mala by odzrkadlovať život zosnulej osoby. 
A práve preto je náš sortiment smútočných vencov taký široký a všestranný. 
V ponuke nájdete nespočetné množstvo živých, ale aj umelých vencov. Rôznych tvorov veľkosti. Vytvoriť sa dajú z jedného druhu kvetov, ale aj rôzne kombinácie kvetov.
 A samozrejme k smútočnej floristike patria aj smútočné kytice, ktoré v ponuke najdete tiež.
 

Naše najobľúbenejšie kytice